top of page

The Shakti Leadership Quest

קבוצת נטוורקינג ולמידה איכותית לנשים

אנחנו שמחות להודיע שאנחנו פותחות את הבית ואת הלב ומזמינות אותך להצטרף לקבוצת נטוורקינג ולמידה לנשים, סביב שולחן האוכל אצל אילי בבית.

5 מפגשים
2.5 שעות לכל מפגש
עלות התכנית:
1,250 + מע״מ
מתחילות ב-1.7
ימי שני, 17:00-19:30

* כל מפגש יתחיל בתרגול יוגה/מיינדפולנס של 15 דקות

paperwork-young-business-woman-modern-office-with-team-creative-meeting-tasks-giving-women

למי  מיועדת הקבוצה?

מנהלות עצמאיות וגם שכירות שרוצות להכיר את עצמן, לשפר את המנהיגות שלהן וגם להתחבר לקבוצת נשים שוות ומשמעותיות, אחיות לדרך.

כי עכשיו זה הזמן שלנו. 

נושאי המפגשים

נושאי המפגשים:

מסע הגיבורה

במפגש נחקור הסתכלות חדשה ופרקטית לניהול עצמי בתקופות של שינויים/משברים

עם מה תצאי מהמפגש? כלי יישומי לשימוש אישי ומקצועי כיצד  לחיות את חייך  מתוך עוצמה, מודעות ואחריות. תלמדי לצאת מחוזקת ממשברים ולהיות במיטבך גם בתקופות של שינוי.

01

מתנת הנוכחות

"את נמצאת במקום בו נמצאות מחשבותייך - וודאי שמחשבותייך נמצאות במקום בו את רוצה להיות" (רבי נחמן בלשון נקבה)  נוכחות מוגדרת כתחושת עירנות,  להיות ב-being  וב-doing  בו זמנית.  במפגש נסתכל על דפוסי הנוכחות האישיים שלך ותלמדי לייצר מצב של נוכחות מלאה מייטיבה ומצמיחה. תצאי מהמפגש עם טכניקות מגוונות  להיות בכאן ובעכשיו. נלמד ונתנסה באמצעות תאוריה, מדיטציה ועבודה עם קלפים.

02

שאקטי ושיוה

שאקטי ושיוה מייצרים את השלם. שיוה מייצג את התודעה ושקטי את האנרגיה. הם תלויים האחד בשנייה ומתקיימים בסינרגיה בין הזכרי לנקבי, בין היין והיאנג. הם הייצוגים הפנימיים שלנו, של החלקים הזכריים והנקביים ואינם תלויים במגדר. כדי להנהיג את עצמינו אנחנו צריכות להכיר להפעיל ולאזן את שני החלקים הללו בתוכינו.

עם מה תצאי מהמפגש? מודעות מחודשת לחוזקות שלך, יכולת לאזן בין השאקטי והשיוה הפנימיים והיכולת לנוע בין השניים באופן מודע ומעצים.

03

מציאת הייעוד שלנו

מדוע אנחנו כאן? מי אנחנו אמורות להיות? מה נועדנו לעשות?  לפי ההגדרה הזו, כל אחת יודעת מהו היעוד שלה, כדי להכיר את הייעוד צריך להסכים לחקור, להכיר את השומרים הפנימיים ולהסכים להזיז אותם.

היעוד הוא חיבור של 4 המרכיבים:

המהות - הוויה אישית שלנו ללא כל עשייה - התכונות הבסיסיות שלנו

הברכה - המתנה שאנחנו מביאים לעולם כשאנחנו מגשימים את הייעוד האישי שלנו.

המשימה  – מפרטת את השינוי שנועדנו ליצור

המסר - מתמקד באיזו חכמה אנחנו מביאים, אמת פשוטה שנועדנו להביא.

עם מה תצאי מהמפגש? תכירי את הכוחות  שמניעים אותך באמצעות מילוי  שאלון המשמעות לפי תורת הלוגותרפיה ותדייקי את הברכה האישית שלך - מה את מביאה לעולם. 

04

יצירת מפת המנהיגות האישית

עם מה תצאי?

תכנית עבודה אישית ( מתאימה לשנה קדימה) ע"פ מודל TIARA LEADERSHIP אשר משלבת את מנטרת המנהיגות האישית והחסמים האישיים, תכנית לשיפור ה-Wellbeing. המפה תהווה עבורך מפת דרכים אישית ליישום מנהיגות השאקטי בחייך ולשיפור החיים המקצועיים והאישיים שלך.

05

1-02.png

איריס שדה רסלר

יועצת ארגונית, מומחית במנהיגות קשובה - מנהיגות שאקטי וחברה בצוות הפיתוח של קפיטליזם קשוב ישראל.

מורה מוסמכת ליוגה, מאמנת למציאת הייעוד המקצועי ומרצה בארץ ובחו"ל. מלווה מנהיגים ומנהיגות (והנהלות) שבוחרים לערוך  תהליך של מודעות אישית וארגונית מתוך כוונה לחיות חיים מאוזנים, שמחים, בעלי משמעות ועם הצלחות עסקיות מוכחות. חברה בצוות ההדרכה של "המרכז למנהיגות בנאות קדומים" ועומדת בראש צוות הפיתוח המקצועי של פ.א.י

(איגוד היועצים הארגוניים). מחברת משותפת בספר

You Empath You. 

  • LinkedIn
1-01.png

אילי זינגר

מלווה ארגונים וא.נשים בעולם העבודה העכשווי.
בעלת למעלה מ-20 שנות נסיון כסמנכ"ל משאבי אנוש בארגונים מובילים וב-4 שנים האחרונות משמשת כיועצת למנכ"לים.ות בהובלת שינויים ארגונים ובהטמעה מוצלחת של אסטרטגיית משאבי אנוש. בנוסף, מובילה את תחום הקריירה והתעסוקה בעמותת לא לאלימות, במוסדות אקדמים ובאופן עצמאי מסייעת לנשים לבנות קריירה מייטבית ומדויקת. 
בעבודה מקפידה לשלב בין הרוח והחומר, ומייצרת מענים שמשלבים בין פרקטיקות רוחניות ואקדמיות. 
בוגרת לימודי פילוסופיה של מרטין בובר ותלמידה באקרופוליס החדשה, בית ספר לפילוסופיה שימושית. רצה נלהבת למרחקים ארוכים ומונעת ממחויבות לעשות טוב.

קצת עלינו

טופס
לשיחת התאמה לקבוצת הלמידה

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

תודה על התעניינותך! נחזור אלייך בהקדם

bottom of page